Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Kietrz

Menu

Wydarzenia

Firma CarTel jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

Rekordowa frekwencja podczas ProfiAuto Show 2019

Rekordowa frekwencja podczas ProfiAuto…

46 000 gości, 150 wystawców i dwa targowe dni pełne pasji, adrenaliny i najświeższych trendów. Największe targi motoryzacyjne na Śląsku pokazały, że tempo rozwoju branży motoryzacyjnej nie ma sobie równych.

Już za tydzień: ProfiAuto Show 2019!

Już za tydzień: ProfiAuto Show 2019!

Specjalna Strefa Warsztatowa w samym sercu Spodka, rywalizacja o Puchar Mechanika, profesjonalne szkolenia, pokazy kaskaderskie czy pierwsze w Polsce samochodowe bungee. To część emocjonującej listy atrakcji czekających na uczestników 16. edycji ProfiAuto Show, która odbędzie się już w następny…

Sprawdź samochód przed wyjazdem!

Sprawdź samochód przed wyjazdem!

Samochody mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego skontrolowane! W ramach akcji PitStop sprawdziliśmy ponad 350 aut. Weryfikacji podlegało m.in. zawieszenie, oświetlenie oraz ogumienie.

Kasy fiskalne online

Kasy fiskalne online

Od maja ustawowo, a począwszy od stycznia 2020 obowiązkowo – do polskich przedsiębiorstw wkraczają kasy fiskalne online. Przepisy w pierwszej kolejności obejmą mechaników samochodowych i stacje benzynowe. Eksperci ProfiAuto zwracają uwagę na praktyczne konsekwencje zmiany dla rynku warsztatowego.

Wiosenny przegląd samochodów trwa

Wiosenny przegląd samochodów trwa

PitStopowa ekipa idzie jak burza! Ponad pół tysiąca samochodów sprawdzonych w ośmiu miastach – podsumowujemy kolejne akcje PitStop. Jakiej wiedzy dostarczają nasi specjaliści?

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »